Gratis forsendelse SC/UPC-SC/APC OTDR Døde Zone Eliminator,Fiber Ringe ,Fiberoptiske OTDR Lanceringen Kabel Boks 1 km SM 1310/1550nm

Nyhed

kr457.97

Gratis forsendelse SC/UPC-SC/APC OTDR Døde Zone Eliminator,Fiber Ringe ,Fiberoptiske OTDR Lanceringen Kabel Boks 1 km SM 1310/1550nm

Tags: otdr pon, FIBER, exfo, fiber optic, time domain reflectometer, otdr reflectometer, domæne, otdr tester, anritsu otdr, reflectometer.

Mærke VIJEI

Skriv en anmeldelse!

Gratis forsendelse SC/UPC-SC/APC OTDR Døde Zone Eliminator,Fiber Ringe ,Fiberoptiske OTDR Lanceringen Kabel Boks 1 km SM 1310/1550nm

Skriv en anmeldelse!

Relaterede varer